ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14156126
nr 1415 6126
1920-tal, 74x45cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:12:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr